Ve svém oboru jsme experty

ZKUŠENÍ VÝVOJÁŘI

Jsme software house se specializací na komplexní technologická řešení určená pro malé i velké podniky.

MODERNÍ SOFTWARE

Firmám přinášíme hodnotu, digitalizujeme jejich business a efektivně jim pomáháme v dalším růstu.

SEHRANÉ TÝMY

Naše vývojové týmy jsou schopny flexibilně reagovat a vyvíjet na míru potřebám businessu daného klienta.

ZAKÁZKOVÝ VÝVOJ

V rámci zakázkového vývoje zajišťujeme technickou stránku projektu od počátečního konceptu až po finální nasazení daného řešení do produkce. Kromě samotného vývoje tvoříme také design UX/UI a pomáháme s nastavením marketingové strategie projektu. Software vyvíjíme flexibilně napříč platformami, které pečlivě volíme na základě potřeb konkrétního projektu. Vytváříme tak široké spektrum produktů od webových, mobilních, desktopových a cloudových aplikací po komplexní řešení v nadnárodních korporacích.

DEDIKOVANÉ TÝMY

Ve Valatronu máme zároveň k dispozici sehrané týmy, zahrnující všechny stěžejní role (analytiky, vývojáře BE/FE, SW architekty, UI/UX návrháře, projektové manažery, scrum mastery a testery), s možností škálování podle aktuálních potřeb. Naši specialisté mají zkušenosti se všemi fázemi životního cyklu projektu od úvodní analýzy a návrhu řešení, vytváření úvodních prototypů a konceptů až po implementaci a nasazení do produkce. Počítáme také s podporou provozu dodaného systému včetně průběžných aktualizací.

BUSINESS AKCELERÁTOR

Transformujeme podnikání našich klientů v digitálním prostoru. Analyzujeme celkový business plán, konzultujeme možnosti optimalizace a následně zajišťujeme technické uskutečnění. Máme vynikající zázemí a tým zkušených (nejen) IT specialistů. Klientům pomáháme s marketingovou strategií a nastartováním propagace realizovaného řešení. Zároveň se dokážeme zapojit do již rozpracovaného produktu, u kterého formou dílčích konzultací či samotného vývoje reálně uspíšíme jeho finální spuštění a uvedení na trh.

STARTUP STUDIO

Pomáháme start-upům v realizaci jejich nápadů a úspěšně je uvádíme na trh. Chceme pomoci skvělým nápadům spatřit světlo světa a posunout je do faktické fáze realizace a ostrého provozu. Poskytujeme konzultace v oblasti technologií, studií proveditelnosti a finančního plánování. Díky našim zkušenostem v nás naleznete spolehlivého partnera, který vám v případě potřeby poradí s hledáním budoucího CTO a zároven vám pomůže s počátečním zafinancováním celého podnikatelského záměru a nastartováním vývoje.

Konzultace vašeho projektu

Nezávazně a napřímo. Probereme Vaše představy a navrhneme řešení na míru Vašemu businessu.

Průběh spolupráce

1

Analýza

Seznámíme se s vaším businessem i konkurencí. Dále zjistíme jaké technologie se nejlépe hodí pro daný projekt a odhalíme jeho silné i slabé stránky. Stanovíme finanční náročnost plánovaného projektu. 

2

Návrh řešení

Navrhneme řešení na míru vašemu businessu. Představíme několik možností, jak projekt zrealizovat a vybereme společně to nejlepší s ohledem na rozpočet, složení týmu, podporu a také budoucí rozvoj. 

3

Prototypování

Tým našich vývojářů navrhne prototyp a představí pracovní verzi produktu. Zároveň otestujeme úroveň potenciálu řešení. Dáváme si záležet na zpětné vazbě od klienta a zpracováváme jeho podněty.

4

Vývoj

Vyvineme software na základě požadavků a předchozích jednání. V této fázi je stále možné produkt a jeho vývoj flexibilně upravovat v závislosti na situaci a zpětné vazbě v rámci agilního vedení vývoje.

5

Produkce

Hotový produkt následně připravíme k uvedení na trh, případně pak zaintegrujeme do vašeho systému či stávajícího portfolia. Můžeme také zajistit i počáteční marketingovou kampaň a oslovit zákazníky.

6

Inovace

Postaráme se o aktualizace a produkt budeme neustále inovovat tak, aby byl vždy o krok napřed. V případě zájmu sestavíme tým specialistů, kteří budou dané řešení nadále a kontinuálně rozvíjet. 

Jsme nakloněni nejnovějším trendům. Na našich projektech uplatňujeme "cutting-edge" technologie, mezi které patří Artificial Intelligence v systému doporučování produktů, Machine Learning pro včasné rozpoznání vadné součástky a Internet of Things predikující poruchy na průmyslových zařízeních. Využíváme Blockchain pro optimalizaci dodavatelských řetězců a také ke snížení nákladů ve finančním sektoru při bankovních transakcích či obchodování s cennými papíry. Pracujeme s Big Data usnadňující analýzu a vyhodnocování trendů v oblasti výroby, logistiky a cestovního ruchu.

Zabýváme se vývojem aplikací napříč všemi platformami. Máme zkušenosti s rozsáhlými webovými informačními systémy. Dále dodáváme mobilní aplikace vyvinuté jak nativně pro platformy iOS a Android, tak multiplatformní řešení realizovaná pomocí technologie Xamarin. Dokážeme také implementovat snadno škálovatelné a výkonné systémy běžící v cloudovém prostředí služby Microsoft Azure. Zároveň vyvíjíme komplexní desktopová řešení v oblasti průmyslové výroby, kde je kladen velký důraz na integraci s embedded systémy a hardware zahrnující různé typy ústředen a detektorů.

Web

Mobil

Cloud

Desktop

Máme řadu významných zkušeností z průmyslových oborů zahrnujících automotive, zdravotnictví, strojírenský, chemický a energetický průmysl. Realizujeme rozsáhlé projekty pro bankovní instituce a pojišťovny. Pracujeme na velkých systémech z oblasti logistiky, zboží a dopravního ruchu, kde je potřeba unifikace a agregace velkého množství dat. V oblasti obchodování po internetu společně s propracovanou strategií marketingu a reklam ve vyhledávačích tvoříme řešení, která výrazně napomáhají navyšovat tržby. Podílíme se na vývoji aplikací pro nadnárodní telekomunikační společnosti. 

VALATRON TVOŘÍ SPECIALIZOVANÉ TÝMY TALENTOVANÝCH VÝVOJÁŘŮ A ODBORNÍKŮ, SEHRANÝCH A PŘIPRAVENÝCH NA NOVÉ TECHNOLOGICKÉ VÝZVY. PRACUJEME S NEJNOVĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI A VYVÍJÍME NA MÍRŮ POTŘEBÁM A BUSINESSU KAŽDÉHO KLIENTA.

Ukázka našich realizací