Přidej se do naší party

Jak to u nás funguje

Jsme nadšení IT profesionálové, které na naší profesní dráze spojil Valatron v sehranou partu lidí chodících do práce s úsměvem. Od juniorních programátorů na cestě k jejich vysněné kariéře až po špičkové SW architekty, kteří mají prostor realizovat své nápady. Dále pak samotné vedení společnosti, které si neplete kolegy s čísly, a právě díky tomu u nás vládne lidský přístup spolu s pozitivní a přátelskou atmosférou. Jsme přesvědčeni, že práce nemusí být jen nutné zlo, pokud se věci dělají s rozumem, citem a zapálením pro správnou věc.

Ve Valatronu se nám také úspěšně daří budovat inspirativní prostředí, kde se setkávají experti na nejrůznějších pozicích s chutí ponořit se do projektů a každodenně přicházet s inovativními nápady.

Vzájemnou spolupráci rozvíjíme skrze: 

Pravidelné "deep talks" umožňující  optimální nastavení spolupráce a dále budování vzájemné důvěry.

Příležitost zrealizovat svůj nápad
v rámci kapacit interní akademie s týmem talentovaných vývojářů. 
Neomezený přístup ke vzdělávací platformě Pluralsight s nepřeberným množstvím technologických kurzů.

Možnost získat významné certifikáty odbornosti u společností, jakými jsou Microsoft, Google nebo Apple.

Na našich projektech se vždy snažíme kráčet s dobou. Bez přestání sledujeme nejnovější trendy, které následně aplikujeme do daných řešení vhodným poměrem použitých technologií. Před startem
každého projektu provádíme důkladný průzkum možností pomocí ověřování základních konceptů, ze kterých pak postupně vykrystalizuje optimální technologický stack použitý při samotném vývoji.

Valatron akademie

Naší snahou je neustále rozšiřovat tým o šikovné a talentované lidi, kteří mají plán na sobě tvrdě pracovat a učit se nové věci. Valatron akademie je právě tím prostorem, kde mají méně zkušení programátoři možnost dostat prostor podílet se na velkých projektech.

Práce v akademii probíhá plně v režimu produkčního projektu prakticky se vším, co k tomu patří. V týmu s agilním projektovým řízením a nasazením nejmodernějších technologií v dané oblasti.

Osobní přístup

Ve Valatron Akademii dáváme příležitost k rozvoji kariéry a akceleraci potenciálu prostřednictvím ostříleného mentora talentovaným absolventům a juniorům. V rámci profesního růstu a vzdělávání vyznáváme individuální přístup každému na míru. Tím je usnadněno směřování dalšího vývoje a splnění specifických rozvojových cílů daného člověka. Díky tomu je členů Akademie umožněn výrazný profesní posun ve velmi krátkém čase. Po skončení našeho vzdělávacího programu je další možností získání uznávaných certifikátů od společností Microsoft, Google a dalších.

pojĎme se společně pustit do inovativních projektů!

V našem týmu panuje inspirativní a otevřená atmosféra, která nabízí prostor pro realizaci nových nápadů. A ty tvoje jsou u nás samozřejmě také vítány! Pokud máš jakoukoliv myšlenku s velkým potenciálem, může se stát díky Valatronu realitou.

Valatron, software, development

Aktuálně hledáme

Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, telekomunikací, financí, pojišťovnictví a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a nadnárodními korporacemi jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes. Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Junior .NET Developer

Junior .NET Developer

Vývoj webových, desktopových a mobilních aplikací v týmu zkušených vývojářů pod vedením mentora, který ti pomůže se rychleji a efektivně kariérně vypracovat.

Senior .NET Developer

Senior .NET Developer

Vývoj webových, desktopových, mobilních, cloudových aplikací na platformě MS .NET s následnou možností specializace v oblastech na základě svých preferencí.

Architect / Team Leader

Architect / Team Leader

Odpovědnost za vedení a dále koordinaci celého týmu vývojářů na projektu. Kromě vývoje zároveň plánování a zadávání konkrétních úkolů s dohledem nad kvalitou.

Angular Developer

Angular Developer

Vývoj dynamických webových aplikací, poskytujících uživatelům funkčnost srovnatelnou s desktopovými aplikacemi s využitím HTML 5 a frameworku Angular.

REACT developer

REACT developer

Návrh a samotná tvorba robustních webových aplikací s využitím knihovny React. Zároveň možnost zapojení se do projektů pro domácí a také zahraniční zákazníky.

PHP developer

PHP developer

Vývoj webových aplikací v PHP, realizovaných pomocí frameworků Symfony, Nette a Laravel. Práce zahrnují také správu, optimalizaci a rozvoj jednotlivých řešení.

Java developer

Java developer

Možnost specializace na vývoj back-endu (s využitím architektury micro-services) nebo front-endu za použití J2EE a JS frameworku Angular nebo knihovny React.

Android developer

Android developer

Spolupráce s týmem zkušených android vývojářů. Dále možnost podílet se na technické analýze a také návrhu architektury společně s optimalizaci zdrojového kódu.

Tester

Tester

Provádění testů pro potřeby zajištění kontinuální kontroly kvality řešení na našich klíčových projektech. Odpovědnost za přípravu testovacích případů a provádění testů.

Rádi vás přivítáme do našeho týmu!

Dejte nám o sobě vědět, Váš profesní příběh nás zajímá. Třeba hledáme právě Vás pro některý z připravovaných projektů. 

Zde nahrajte svůj životopis *