Přidej se do naší party

Jak to u nás funguje

Jsme nadšení IT profesionálové, které na naší profesní dráze spojil Valatron v sehranou partu lidí chodících do práce s úsměvem. Od juniorních programátorů na cestě k jejich vysněné kariéře až po špičkové SW architekty, kteří mají prostor realizovat své nápady. Dále pak samotné vedení společnosti, které si neplete kolegy s čísly, a právě díky tomu u nás vládne lidský přístup spolu s pozitivní a přátelskou atmosférou. Jsme přesvědčeni, že práce nemusí být jen nutné zlo, pokud se věci dělají s rozumem, citem a zapálením pro správnou věc.

Ve Valatronu se nám také úspěšně daří budovat inspirativní prostředí, kde se setkávají experti na nejrůznějších pozicích s chutí ponořit se do projektů a každodenně přicházet s inovativními nápady.

Vzájemnou spolupráci rozvíjíme skrze: 

Pravidelné "deep talks" umožňující  optimální nastavení spolupráce a dále budování vzájemné důvěry.

Příležitost zrealizovat svůj nápad
v rámci kapacit interní akademie s týmem talentovaných vývojářů. 
Neomezený přístup ke vzdělávací platformě Pluralsight s nepřeberným množstvím technologických kurzů.

Možnost získat významné certifikáty odbornosti u společností, jakými jsou Microsoft, Google nebo Apple.

Na našich projektech se vždy snažíme kráčet s dobou. Bez přestání sledujeme nejnovější trendy, které následně aplikujeme do daných řešení vhodným poměrem použitých technologií. Před startem každého projektu provádíme důkladný průzkum možností pomocí ověřování základních konceptů, ze kterých pak postupně vykrystalizuje optimální technologický stack použitý při samotném vývoji.

Aktuálně hledáme

Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, telekomunikací, financí, pojišťovnictví a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a nadnárodními korporacemi jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes. Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

REACT developer

REACT developer

Návrh a samotná tvorba robustních webových aplikací s využitím knihovny React. Zároveň možnost zapojení se do projektů pro domácí a také zahraniční zákazníky.

.NET Developer - Externí projekty

.NET Developer - Externí projekty

Vývoj webových, desktopových, mobilních, cloudových aplikací na platformě MS .NET s následnou možností specializace v oblastech na základě svých preferencí.

Java developer

Java developer

Možnost specializace na vývoj back-endu (s využitím architektury micro-services) nebo front-endu za použití J2EE a JS frameworku Angular nebo knihovny React.

Rádi tě přivítáme do našeho týmu!

Dej nám o sobě vědět, Tvůj profesní příběh nás zajímá. Třeba hledáme právě Tebe pro některý z připravovaných projektů. 

Zde nahrajte svůj životopis *